اگر به دنبال لبخند جدید هستید، می توانید از متخصص زیبایی دندان خود در مورد روشهای مختلفی که می توانید برای تغییر آن استفاده کنید، سوال کنید. داشتن یک لبخند زیبا و سالم به شما این امکان را می دهد تا بهترین حالت و احساس را نسبت به خود داشته باشید. مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری در رشت در این مقاله روش های مختلف دستیابی به لبخند زیبا و دلخواهتان را ارائه می دهد.

راهکار ۱ 

ارتودنسی نامرئی یک روش محبوب و مناسب برای رسیدن به لبخندی زیبا و درخشان، دندان های صاف و سالم است. این روش غیر تهاجمی است و تغییرات ظریفی در دندان ها ایجاد می کند. اگر دندان هایتان نیازی به اصلاحات گسترده ندارد، انتخاب این روش می تواند عاقلانه و درست باشد. اما این روش همانقدر که مناسب و خوب است می تواند گران و پر هزینه هم باشد.

راهکار ۲ 

اگر دندان ها خیلی زیاد کج باشند یا یک اوربایت یا آندربایت قابل توجه وجود داشته باشد، بریس ها (ارتودنسی) عالی هستند. استفاده از ارتودنسی برای صاف کردن دندان های کج و داشتن لبخند زیبا مراجعه ی منظم به دندانپزشک یا متخصص ارتودنسی خیلی مهم است. اگر هر کدام از قرار های ویزیت با متخصص را لغو کنید، زمان رسیدن به هدفتان که داشتن لبخند جدید است را به تعویق می اندازید. داشتن ثبات در رسیدن به موفقیت در این روش بسیار مهم است.

راهکار۳ 

اگر رنگ دندانها به دلیل مصرف زیاد داروهایی مثل تتراسایکلین یا قهوه یا چای تغییر رنگ داده باشند، می توانید با مراجعه به متخصص زیبایی و با راهنمایی و مشورت او یکی از روش های سفید کردن دندان را مثل روش بلیچینگ انتخاب کنید.

راهکار ۴ 

برای نقص ها و مشکلات کوچک و جزئی دندان مثل، ناهمواری یا کج بودن جزئی یک دندان با مراجعه به متخصص زیبایی دندان می توانید به راحتی به لبخند دلخواهتان دست پیدا کنید. متخصص زیبایی ممکن است بتواند این مشکلات کوچک را با تغییر شکل یا کانتورینگ دندان ها بر طرف کند.

طراحی لبخند در رشت
۸ راهکار مناسب برای داشتن لبخندی زیبا

راهکار ۵ 

یک دندانپزشک متخصص مجرب و ماهر می تواند روش زیبایی روکش دندان را برایتان انجام دهد. این یک گزینه ی عالی برای زیبایی دندان ها می باشد. دندانپزشک زیبایی قبل از نصب روکش دندان باید مقدار کمی مینای دندان را بتراشد تا روکش های جدید کاملاً روی دندان جا بیفتد و محکم شود. مواد مورد استفاده در روکش ها معمولاً پرسلن یا سرامیک هستند. پرسلن ماندگاری خیلی بیشتری نسبت به سایر مواد روکش دارد. قبل از استفاده از روکش دندان بهتر است که همه ی جوانب مثبت و منفی را بسنجید زیرا انجام روکش ها می تواند یک روش زیبایی پرهزینه باشد.

راهکار ۶ 

آیا دندانتان را از دست داده اید؟ ایمپلنت دندان بهترین گزینه ی درمانی جایگزین دندان است. ایمپلنت دندان نیاز به جراحی لثه دارد اما برای یک درمان ماندگار و بسیار طبیعی می تواند بهترین روش درمانی باشد.

راهکار ۷ 

اگر چند تا از دندان هایتان را ازدست داده باشید، ممکن است دندانپزشک پروتزهای جزئی را برای جایگزینی آنها به شما پیشنهاد دهد. پروتزهای جزئی برای از بین بردن باکتری ها و جلوگیری از عفونت نیاز به نظافت و تمیز کردن منظم دارند.

راهکار۸ 

دندان مصنوعی های کامل برای افرادی است که تعداد زیادی از دندان های خود را از دست داده اند. این گزینه برای کسانی که به تعداد بیشتری دندان جدید نیاز دارند یک روش ایده آل است. مشابه پروتزهای جزئی، این نوع از دندان های مصنوعی هم باید طبق دستور پزشک بیرون آورده شود و تمیز شوند.

داشتن دندانهای سالم نه تنها باعث زیبایی لبخند شما می شوند بلکه برای سلامت کلی و نوع تغزیه شما نیز ضروری است. برای داشتن لبخند جدید و زیبا روش های زیادی وجود دارد. اگر از دندان های خود راضی نیستید و در احساس رضایت از زندگی شما تاثیر گذاشته اند، می توانید با مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری تماس بگیرید تا بتوانید بهترین روش زیبایی را برای رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان با کمک و راهنمایی دکتر مانوشا امیری انتخاب کنید و از لبخند زیبایتان لذت ببرید.

Rate this post