اگر به دنبال لبخند زیبا و دلخواه خودتان هستید، چند راه حل مناسب دندانپزشکی زیبایی پیش روی شماست که می توانید انتخاب کنید. در دنیای امروز دندانپزشکی زیبایی در حال پیشرفت است و تجربه های زیادی در زمینه ی ترمیم و دندانپزشکی زیبایی وجود دارد که نشان می دهد یک متخصص زیبایی دندان می تواند کاملا ظاهر دندان و لبخند هر کسی را تغییر دهد.

بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی

روش های زیبایی دندان

همه ی روش های زیر نمی تواند برای همه ی افراد کارایی داشته باشد. بهترین متخصص زیبایی دندان کسی است که شما را در انتخاب مناسبترین روش راهنمایی کند.

سفیدکردن دندان ها

به این روش زیبایی دندان “بلیچینگ دندان” می گویند، با استفاده از این روش می توانید دندان هایی را که تغییر رنگ داده اند یا لکه دار شده اند  سفید و روشن کنید. سفید کردن دندان هم می تواند در خانه انجام شود هم در مرکز ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی. البته همه ی دندان ها قابلیت سفید شدن را ندارند بنابراین خیلی مهم است که حتما با دندانپزشک خود مشورت کنید.

روکش

روکش ها لایه های نازک و ظریف هستند که از جنس پرسلن یا کامپوزیت ساخته می شوند. این روکش ها به صورت سفارشی و مخصوص هر فرد ساخته می شوند و دندان های جلویی را پوشش می دهند. روکش های دندان می توانند مشکلات دندان ها را مثل کج بودن دندان، تغییر رنگ دندان، شکستگی دندان یا حتی پوشاندن فضاهای بین دندان ها را بر طرف کنند. 

ایمپلنت

ایمپلنت دندان یک قطعه ی فلزی است که برای جایگزینی دندان های از دست رفته طراحی شده است. این قطعه معمولاً از تیتانیوم ساخته شده است و از طریق جراحی در استخوان فک قسمتی که دندان از بین رفته قرار می گیرد. طراحی ایمپلنت دندان به گونه ای است که عملکرد ریشه ی دندان را دارد و می تواند نگه دارنده ی دندان مصنوعی مثل تاج ، بریج یا پروتز باشد.

زیبایی دندان
بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی | دکتر مانوشا امیری

تاج

به تاج دندان روکش هم می گویند که به صورت سفارشی روی دندان قرار می دهند. مواد تشکیل دهنده ی تاج ها معمولاً اکریلیک یا پرسلن هستند که در برابر گاز زدن و فشار دندان ها بسیار مقاوم هستند. در دندانپزشکی زیبایی می توان از تاج دندان برای درمان دندان هایی که دارای شکل نامناسب، پوسیدگی شدید، شکستگی، ترک خوردگی یا پر شدن های مکرر هستند و یا برای پوشاندن فضاهای بین دندان ها استفاده کرد.

تغییر شکل دندان

این روش زیبایی”شکل دهی یا اصلاح فرم مینای دندان” نامیده می شود، متخصص دندانپزشکی زیبایی می تواند با پر کردن یا برداشتن مینای دندان، شکل دندان را تغییر دهد. این روش معمولاً دردناک نیست و دارای اثر فوری می باشد.

باندینگ

باندینگ روشی است که مواد رنگی دندان روی دندان چسبیده می شوند. برای ترمیم یا بهبود ظاهر دندان لکه دار، شکسته یا تراش خورده می توان از روش باندینگ استفاده شود.

درمان زیبایی ارتودنسی

درمان ارتودنسی فقط مخصوص کودکان نیست بلکه بیشتر بزرگسالان به دنبال درمان ارتودنتیست ها برای اهداف زیبایی هستند. اگر دندان های کج و نامرتب و روی هم رفته دارید می توانید با مشورت متخصص ترمیمی و زیبایی خود درمان ارتودنسی انجام دهید.

 

مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی

در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری می توانید یک مشاوره ی مناسب برای تعیین روش مناسب برای رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان را داشته باشید. دندانپزشکی زیبایی معمولا تحت پوشش بیمه نیستند بنابراین هزینه می تواند عامل مهمی در نوع انتخاب شما باشد.


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post