آنچه در طول روند درمان زیبایی لبخند می توانیم انتظار داشته باشیم

تغییر و اصلاح لبخند، هم به عنوان ترمیم کامل دهان شناخته می شود، هم یک عمل زیبایی در نظر گرفته می شود که در نهایت منجبر به زیبایی لبخند شما می شود. در واقع ترکیبی از دندانپزشکی زیبایی و روشهای ترمیمی دندان است. اقدام به تغییر لبخند (اصلاح طرح لبخند) باعث ترمیم و بهبودی دندان ها می شود و این فرصت را به بیمار می دهد که به نتیجه ی دلخواه خود برسد و با اطمینان و رضایت لبخند بزند.

نکات مهمی که در ارتباط با اصلاح طرح لبخند وجود دارد

قبل از اینکه متخصص زیبایی بخواهد شروع به اقدامات اصلاح طرح لبخند کند، بیمار باید با دندانپزشک یا متخصص ترمیمی و زیبایی دندان خود مشورت کند تا هرگونه مشکل و نقصی که در دندان وجود دارد قبل از انجام زیبایی برطرف کند و بتواند راحت تر به هدف زیبایی خود برسد. معمولا دندانپزشک یک برنامه ی درمانی مخصوص بیمار برای ترمیم لب پریدگی ها، ترک ها، صاف کردن خط لثه و رفع مشکلات دیگر دندان ها ارائه می دهد.

تغییر و اصلاح لبخند چه مشکلاتی را می تواند برطرف کند؟

از روش های زیبایی لبخند برای رفع عیب های دندان های بیمار استفاده می شود. بعضی از موارد رایج را که با استفاده از روش اصلاح طرح لبخند برطرف میکنند عبارتند از:

  • شکاف دندان 
  • دندان های ناهموار یا ضعیف
  • دندان های کج
  • دندان های خرد شده و شکسته
  • دندان های از بین رفته
  • تغییر رنگ دندان ها


از چه نوع روش هایی در زیبایی لبخند استفاده می شود؟

در اصلاح طرح لبخند از هر دو روش زیبایی و ترمیمی برای رسیدن به نتایج دلخواه استفاده می کنند. انجام روکش دندان می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. از آنها می توان برای پوشاندن دندان های شکسته یا خرد شده، فاصله ی دندان ها، پوشاندن لکه ها و بهبود ظاهر دندان ها استفاده کرد. روکش های دندان معمولاً از جنس پرسلن هستند که دارای دوام و ماندگاری بالا هستند.

از ایمپلنت های دندانی زمانی استفاده می شود که متخصص باید دندان های از دست رفته را جایگزین کند. همچنین ایمپلنت دندان از نابودی تراکم استخوان در فک جلوگیری می کند چون در این روش از تیتانیوم برای نگه داشتن دندان های مصنوعی استفاده می شود. این قطعه ی تیتانیومی در قسمت استخوان فک بیمار قرار داده می شود و عملکردی مشابه با ریشه ی دندان دارد.

مرکز ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری – رشت

تاج دندان برای پوشاندن آسیب و تغییر دندان ها استفاده می شود و همانطور که ساختار دندان ها را حفظ می کند، شکل و ظاهر و زیبایی دندان ها را باز می گرداند. دندانهای پوسیده، ترک خورده یا فرسوده را می توان با استفاده از این تاج ها محافظت کرد. همچنین دندانپزشک ممکن است از باندینگ استفاده کند، از یک ماده ی کامپوزیت برای رفع قسمت پوسیده یا آسیب دیده دندان و سپس شکل دادن به آن برای رسیدن به نتیجه ی مورد نظر استفاده می کند.

زیبایی لبخند
بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در رشت

ممکن است تغییر طرح لبخند فرد نیاز به بازگرداندن رنگ و سفیدی اولیه ی خود را داشته باشد. متخصص زیبایی می تواند دندان های بیمار را با محلول مبتنی بر پراکسید سفید کند که لکه های ناشی از قهوه، شراب، دارو یا استعمال دخانیات را از بین ببرد.

اهمیت مراقبت های بعد از درمان زیبایی لبخند 

اکثر درمان های زیبایی مورد استفاده در تغییر و اصلاح لبخند تحت پوشش بیمه نیستند، بنابراین خیلی مهم است که بیمار مراقبت های لازم را به طور مناسب انجام دهد تا مجبور نباشد برای رفع مشکل به دندانپزشک مراجعه کند. معمولا متخصص ترمیمی و زیبایی دندان نکاتی را در مورد نحوه ی حفظ سلامت و ظاهر دندان های خود به بیماران ارائه می دهد که می تواند ماندگاری ترمیم را بیشتر کند. همچنین متخصص باید محصولات دندانپزشکی را توصیه کند که بیمار می تواند برای بهبود سلامت دهان استفاده کند.

و در آخر…

بسیاری از مردم علاقه دارند که ظاهر دندان های خود را اصلاح کنند. اگر به اصلاح طرح لبخند نیاز دارید، می توانید به مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری مراجعه کنید تا بهترین گزینه های درمانی و زیبایی برای درخشان تر شدن لبخند شما ارائه شود.

ما بهترین لبخند را به شما هدیه میدهیم.

هزینه کامپوزیت در رشت هر واحد ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه لمینت در رشت هر واحد از ۴/۰۰۰/۰۰۰
هزینه بلیچینگ هر فک در رشت ۲/۵۰۰/۰۰۰
هزینه بیلداپ در رشت (ترمیم دندان عصب کشی شده ) ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰
هزینه ترمیم دندان پوسیده در رشت ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان در رشت و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

لینک های مفید:

کامپوزیت ونیر در رشت

متخصص دندانپزشک زیبایی در رشت

لمینت در رشت

بلیچینگ در رشت

Rate this post