image

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند

لبخند زیبا و دلنشین بعد از چشم ها دومین فاکتور مهم زیبایی صورت محسوب می گردد. از این رو لبخند سالم و دلنشین تاثیر عمیق و ماندگاری روی اعتماد به نفس مخاطبین و موفقیت اجتماعی فرد خواهد داشت.
طراحی لبخند زیبا نیازمند آنالیز دقیق اجزا صورت و دندان است . این اجزا شامل تناسب کلی شکل و پروفایل صورت ، رنگ پوست صورت ، فرم لب‌ها و گونه ، فرم و طرح لثه ، فرم ، رنگ و موقعیت دندان ها با طراحی لبخند می باشد.  ترکیب این اجزا یک منحنی در صورت فرد ایجاد میکند که به خط لبخند مشهور بوده و باعث ایجاد چهره دلنشین، شاد و مثبت خواهد شد.
مهم ترین مساله در طراحی لبخند تشخیص و طرح درمان درست است. این دانش و هنر متخصص ترمیمی زیبایی است ‌که صورت و لبخند هر شخص را آنالیز نموده و روابط میان اجزای صورت را به خوبی بشناسد و بهترین طرح درمان را ارائه دهد.طیف وسیعی از درمان ها می تواند برای ایجاد لبخند زیبا به کار گرفته شود که از میان آنها می توان به بلیچینگ (سفید کردن دندانها) ، کامپوزیت ونیر ، لمینت دندان ، روکش های فول سرامیک و غیره اشاره کرد و می توانند در اصلاح رنگ ، شکل ، فرم ، موقعیت و سایرمشکلات دندانی از آنها بهره جست.

  • آیا شما کاندید مناسبی برای درمان زیبایی و اصلاح طرح لبخند هستید؟
  • قبل از تصمیم به درمان های زیبایی باید تمام ابعاد درمان مورد بررسی قرار گیرند.
Image
image

درمانهای دندانپزشكی زیبایی از قبیل ونير هاي كامپوزیت و لمينيت هاي سراميك به نحو شگرفی می توانند جوانی را به لبخندهای مسن برگرداند و با تبدیل این لبخند به یك لبخند جوان شور، حس جوانی و اعتماد به نفس را برای شما به ارمغان آورد.

مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری

شما می توانید با ما در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری ، با شماره ۰۹۰۰۲۲۲۶۰۰۱ تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید اطلاعات خود را از طریق بخش مشاوره آنلاین برای ما ارسال کنید.