image

دندانپزشکی زیبایی به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا ظاهر لبخند خود را اصلاح کنند.

بسیاری از مردم دندان‌هایی نامرتب دارند. در برخی موارد، دندان‌های صاف و مرتب با افزایش سن نامرتب و کج می‌شوند زیرا ساختار دهان تغییر کرده یا به دلیل افتادن دندان‌ها، دندان‌های مجاور حرکت می‌کنند. این مشکلات ممکن است تأثیر منفی در بهداشت دهان و دندان و زیبایی لبخند داشته باشند.

برای بسیاری از مردم، دندان‌های مرتب و صاف علاوه بر زیبایی ظاهری از نظر سلامتی نیز از اهمیت برخوردار است. صاف و مرتب کردن دندان ها با روش‌های مختلف دندانپزشکی زیبایی قابل حصول است.

مرتب کردن دندان ها هم به دلایل سلامتی و هم به دلایل زیبایی مهم است زیرا دندان‌های صاف را راحت‌تر و بهتر می‌توان تمیز کرد و از پوسیدگی آنها جلوگیری کرد. با دندان‌های مرتب بهتر می‌توان جوید و بیشتر می‌توانید از غذا خوردن لذت ببرید.

Image

تاثیر شگرف و باور نکردنی با داشتن دندانهای مرتب و لبخند زیبا

دندان‌های صاف‌تر و مرتب‌تر می‌تواند بر سلامت لبخند شما بیفزاید. از آنجا که تمیز کردن دندان‌های نامرتب دشوار است، احتمال پوسیدگی، ابتلا به بیماری‌های لثه و حتی افتادن دندان‌ها به علت نامرتبی دندان افزایش می‌یابد.

همچنین اختلالات و مشکلات کارکردی در دندان‌های نامرتب مانند جابجایی فک‌ها، فشار اضافی بر بافت لثه و استخوان و پوشش نامناسب سطح دندان‌ها بیشتر دیده می‌شود.

تمام این مسائل می‌توانند به دلیل نامرتب بودن دندان‌ها ایجاد شوند. برای پیشگیری از این مشکلات در اولین مرحله باید دندان‌ها را مرتب و صاف کرد. گزینه‌های بسیار زیادی برای رفع علت نامرتبی دندان وجود دارد که شما می‌توانید در هر مرحله از زندگی خود آنها را انتخاب کنید.

image

اگر دندان‌های شما نامرتب بوده و در اعتماد به نفس شما تأثیر گذاشته است، روش‌های جدید در دندانپزشکی به شما کمک می‌کنند تا دندان‌های خود را بدون نیاز به استفاده و پوشش بریس‌ها اصلاح کرده و صاف و مرتب کنید.

در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری روش‌های مختلفی بر اساس آخرین متدهای روز دنیا برای صاف کردن دندان‌ها بدون نیاز به استفاده از بریس به شما ارائه میشود.

مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری

شما می توانید با ما در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری ، با شماره ۰۹۰۰۲۲۲۶۰۰۱ تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید اطلاعات خود را از طریق بخش مشاوره آنلاین برای ما ارسال کنید.