ایمپلنت دندان امروزه استاندارد ترین روش مراقبت از جای خالی دندان از دست رفته و استخوان فک در حال تحلیل است

امروزه این روش ، راهکاری اساسی برای رفع مشکل بی دندانی است

ایمپلنت باعث تحریک استخوان سازی در محل بی دندانی می شود و همچنین ساختار فک و صورت حفظ میشود

در این روش مانند دیگر درمان ها نیاز به تراشیدن دندانهای سالم مجاور نیست

هیچ محدودیت زمانی برای انجام این جراحی وجود ندارد و تمام سنین میتوانند از آن بهره گیرند.

در مرکز ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری

ایمپلنت دندان در رشت
ایمپلنت دندان
ایمپلنت مانوشا امیری
ایمپلنت رشت

ایمپلنت دندان

ایمپلنت پین هایی هستند ( فیکسچر نامیده می شوند) که از تیتانیوم خالص سازگار با بافتهای بدن ساخته شده که درون استخوان فک به طریق جراحی کاشته میشود و پروتز دندان (ثابت و متحرک) قابل اتصال به این ایمپلنت ها هستند. این روش ، راهکاری اساسی برای رفع مشکل بی دندان است. از دست دادن دندان های دائمی در گذشته واقعا افراد را با مشکلات جدی روبرو میکرد، این مشکلات بیشترین تاثیر خود را روی سلامت عمومی افراد می گذارند، به طور مثال مشکلات تغذیه به علت عدم توانایی در خوردن غذاهای مناسب می توند منجر به کمبود ویتامین ها و سوء تغذیه شود.


با نبود دندان چه اتفاقی می افتد؟

تحلیل استخوان فک و کاهش ارتفاع صورت، تحلیل لثه ، مشکلات تغذیه ، مشکل اعتماد به نفس ، بیماری های ایمنی بدن ، از دست دادن همه دندان ها به علت نبود دندان ها در کنار هم که باعث کجی و لقی بقیه دندان ها می شود.

image
image

ایمپلنت و مزایای آن

ایمپلنت دندان امروزه استاندارد ترین روش مراقبت از جای خالی دندان از دست رفته و استخوان فک در حال تحلیل است.
فراهم کردن قابلیت بازگرداندن عملکرد جویدن همراه با قابلیت زیبایی و جلوگیری از تحلیل استخوان توسط ایمپلنت شگفت انگیز است. این روش درمان عمل جویدن ، صحبت کردن و خندیدن را کاملا بازیابی می کند. لغزش و ناراحتی های استفاده از پروتز متحرک ( دست دندان ) را از بین می برد.
با ایمپلنت کردن دندان شما قادر خواهید بود ، بدون هیچ محدودیتی تمام غذاهای مورد علاقه خود را بخورید ، بخندید و بهتر از گذشته از عملکرد دندان های خود لذت ببرید.
ایمپلنت باعث تحریک استخوان سازی در محل بی دندان می شود و همچنین ساختار فک و صورت حفظ میشود ، نبود دندان در فک باعث کاهش ارتفاع فک و در نتیجه پیری زودرس می شود.
جایگزاری دندان های از دست رفته بلافاصله با ایمپلنت های دندانی مانع از تغییر فضای بین دندانی می شود.
ایمپلنت ثابت است و دیگر نیازی به خارج کردن پروتز از دهان خود ندارید، در روش ایمپلنت مانند دیگر درمان ها نیاز به تراشیدن دندانهای سالم مجاور نیست، ظاهر دندان ایمپلنت بسیار شبیه دندان طبیعی بوده و با دندان طبیعی تفاوت ظاهری ندارد، در هنگام صحبت کردن و غذا خوردن احساس راحت و خوبی خواهد داشت.

برای انجام روکش های ایمپلنت در مرکز ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری با ما تماس بگیرید.

مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری

شما می توانید با ما در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری ، با شماره ۰۹۰۰۲۲۲۶۰۰۱ تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید اطلاعات خود را از طریق بخش مشاوره آنلاین برای ما ارسال کنید.