image

یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان بلیچینگ دندان است

در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری با به کار گیری تخصص، مهارت و هنر و استفاده از متریال هایی با برند روز دنیا برای دادن دندانی سفید و زیبا به مراجعین استفاده میگردد. دکتر مانوشا امیری، متخصص دندانپزشکی زیبایی در رشت

بلیچینگ دندان ، یکی از معیارهای اصلی این روزها

این روزها سفیدی دندان یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی چهره به شمار می آید و بیماران مدام از ما می پرسند که : “چگونه دندان های خود را سفید کنیم؟”
موارد زیر تنها بخشی از مزایای سفیدکردن دندان است

  •  افزایش اعتماد به نفس
  • حس زیبایی و آراستگی
  • داشتن طرح لبخند زیبا
  • درمانی بدون عارضه جانبی
    بلیچینگ دندان ، موجب افزایش اعتماد به نفس افراد شده و حس زیبایی و آراستگی به فرد می دهد. از این رو این روش طرفداران زیادی دارد. بلیچینگ دندان یکی از اولین گزینه ها برای داشتن طرح لبخند زیبا در افراد است.

سفید کردن دندان در رشت سفید کردن دندان در رشت
Image

بسیاری از افراد از بدرنگی دندانهایشان رنج می برند و بسیاری نیز مایلند که دندانهای سفیدتری داشته باشند.

تیرگی دندان هاممکن است به دلایل ژنتیکی و یا اکتسابی بوجود آمده باشد. عوامل متعددی در بروز بد رنگی دندان ها موثرند.
از آنجایی که برخی از تغییر رنگ ها به فرآیند بلیچینگ یا سفید کردن دندان واکنش بیشتری نسبت به بقیه نشان می دهند، بنابراین، ابتدا باید علت تغییر رنگ دندان به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد تا بهتر بتوان میزان و درجه ای که برای بلیچینگ یا سفید کردن و بهبود رنگ دندان نیازاست را پیش بینی کرد.

عللی که باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند به طور کلی به دو دسته تغییر رنگ داخلی و خارجی تقسیم می شود:

از عوامل خارجی ای که می توانند باعث تغییر رنگ دندان ها شوند می توان به رنگ های موجود در مواد غذایی و نوشیدنی ها اشاره کرد مثل چای، قهوه و رنگ های افزودنی در غذا ها اشاره کرد.
از عوامل دیگر میتوان به مصرف سیگار و تنباکو ، عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و … نام برد.

image

از عوامل داخلی که میتوانند بر روی تغییر رنگ دندانها موثر باشد عبارتند از افزایش سن و ساخته شدن عاج ثانویه زرد تر و از طرفی ساییده شدن مینای شفاف دندان به مرور زمان ، که باعث زرد تر شدن دندان می شود. تغییر رنگ ناشی از مصرف دارو ، یرقان یا زردی طولانی مدت در کودکی ، مصرف بیش از حد فلوراید بخصوص وجود فلوراید بیش از حد در آب آشامیدنی و … میتواند بر رنگ دار شدن دندان تاثیر بگذارند.


مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری

شما می توانید با ما در مرکز ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری ، با شماره ۰۹۰۰۲۲۲۶۰۰۱ تماس بگیرید و یا برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید اطلاعات خود را از طریق بخش مشاوره آنلاین برای ما ارسال کنید.