داشتن لبخند زیبا واقعاً یک امتیاز قدرتمند است که معمولا شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا در اولین برخوردتان با افرادی که در رابطه ی شخصی یا حرفه ای و کاری ملاقات می کنید تاثیر مثبت بگذارید. داشتن دندانهای زیبا همیشه و در هر سنی باعث جذابیت شما می شود.

لبخند زیبا سرمایه ی بزرگ هر فردی است

بر طبق یک نظرسنجی که توسط آکادمی دندانپزشکی زیبایی انجام شد نشان داده است که درصد بالایی از مردم معتقدند لبخند به یادماندنی ترین ویژگی یک فرد است، و خیلی بیشتر از اولین حرف ها یا لباسی که می پوشند در حافظه می ماند. افرادی که لبخند کمتری دارند، جذابیت کمتری دارند و در نهایت اعتماد به نفس پایین تری دارند.

ممکن است لبخند شما آنطور که می خواهید زیبا نباشد، چه راهکاری وجود دارد؟ در دنیای امروز، دندانپزشکی زیبایی می تواند برای رسیدن به لبخند دلخواهتان راه حل های مناسب و با توجه به نیازها و خواسته ها، تکنیک های ظریف و زیباتری را ارائه دهد.

مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی

در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری از بهترین و جدیدترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی و استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته استفاده می شود و زیبایی و ماندگاری را برای شما به ارمغان می آورد. در این مرکز طیف وسیعی از درمان ها ارائه می شود که هر کدام متناسب با نیاز شما ارائه می گردد.

هنگام طراحی یک لبخند جدید، عوامل مختلفی از جمله جنسیت و ویژگی های صورت و حتی شخصیت بیمار در نظر گرفته می شود و ظاهر طبیعی و زیبایی دندان و لبخند در هر صورت در نظر گرفته می شود. ممکن است لبخند شما نیاز به درمان زیبایی نداشته باشد و برای بهبود و ترمیم لازم به یک پرکردگی و ویزیت درمانی و بهداشتی داشته باشید.

روشهای درمانی زیبایی متنوع هستند از جمله سفید کردن دندان ها، بلیچینگ ، اصلاح طرح لبخند، روکشهای زیبایی کامپوزیت ونیر و لمینت، روکش های پرسلن و تمام سرامیک و … می باشد. درمان های پیشرفته تر شامل ارتودنسی بزرگسالان است و همچنین ایمپلنت های دندانی یک راه حل طولانی مدت برای دندان های از دست رفته هستند. شما با کمک و راهنمایی متخصص ترمیمی و زیبایی خود درمان و روش مناسب خود را انتخاب می کنید.

بهترین متخصص دندانپزشکی زیبایی

معمولا افراد یک قسمت یا حالت از لبخند خود را دوست ندارند و می خواهند که آن را تغییر دهند. مثلا هم تراز نبودن یک یا دو دندان یا فاصله ی بین دندان ها. با مراجعه به مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری می توانید با معاینه و مشورت از بهترین متخصص زیبایی دندان از بهترین و مناسب ترین روش زیبایی دندان خود به نتیجه دلخواهتان برسید. دکتر مانوشا امیری برنامه ی مخصوص شما را تهیه و تنظیم می کند این نشان دهنده ی این است که کدام روش درمانی به شما کمک می کند و هر کدام به وضوح توضیح داده می شود، بنابراین شما از فواید آن برای ظاهر دندانتان آگاه می شوید و هر سوالی که برایتان وجود دارد را می توانید برطرف کنید و بعد از اطمینان تصمیم به انجام آن بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری تماس و برای مشاوره ی اولیه وقت بگیرید. انتخاب هر یک از این روش های درمانی زیبایی می تواند لبخندی زیبا را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

هزینه کامپوزیت هر واحد ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه لمینت هر واحد از ۴/۰۰۰/۰۰۰
هزینه بلیچینگ هر فک ۲/۵۰۰/۰۰۰
هزینه بیلداپ (ترمیم دندان عصب کشی شده ) ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰
هزینه ترمیم دندان پوسیده ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post