دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می تواند بسیاری از مشکلات رایج دندان را برطرف کند و برای تسکین درد، بازگرداندن حالت نرمال دندان و زیبایی برای بیمارانی که با مشکلات رایج دندان پزشکی روبرو هستند روش های مختلفی ارائه می دهد. دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی به دلیل موفقیت روز افزون در ارائه ی ظاهر طبیعی دندان تا حد زیادی مورد توجه قرار گرفته است. متخصص ترمیمی و زیبایی دندان برای بازگرداندن عملکرد و ظاهر دندان از روش های درمانی مانند تاج دندان ، انواع روکش دندان، بریج و … استفاده می کند.

بهترین دندانپزشک زیبایی

زمان مراجعه ی درمان ترمیمی و زیبایی

ممکن است هر کسی با توجه به وضعیت دندان ها و لثه ها به خدمات ترمیمی یا زیبایی دندان نیاز داشته باشد. خیلی وقت ها مردم به جای اینکه به دنبال مراقبت باشند و پیشگیری کنند مشکل دندان را به مرحله ی غیر قابل تحمل می رسانند. معاینات منظم و مراقبت های پیشگیرانه برای حفظ سلامت دهان و دندان ضروری است و در مراحل اولیه متخصص ترمیمی و زیبایی می تواند از بدتر شدن مشکلات دندان جلوگیری کند. بسیاری از مشکلات دندانی وجود دارد که معمولا افراد دچار آن می شوند و متخصص ترمیمی و زیبایی می تواند آنها را با روش های مناسب خودشان درمان کنند.

ترمیم دندان های شکسته

دندانپزشکی ترمیمی با هدف بهبود زیبایی لبخند و بازگرداندن عملکرد طبیعی دندان ها انجام می شود. شکستگی دندان می تواند بر لبخند و همچنین در جویدن غذا موثر باشد و غذا خوردن را سخت کند. رایج ترین روش ترمیمی و درمان آن روکش گذاری روی دندان است که می توانند برای تغییر رنگ دندان یا شکستگی مفید باشند و یک گزینه ی مقرون به صرفه برای بهبودی لبخند است. از بریج ها معمولاً برای دندان های از دست رفته استفاده می شود و فاصله ی بین دندان ها را از بین می برند. روش ترمیمی پر کردن می تواند برای درمان شکستگی یا ترک خوردگی دندان نیز مفید باشد.

معرفی انواع روشهای زیبایی دندان

بریج های ترمیمی برای از دست دادن دندان ها

بریج ها روش های ترمیمی هستند که برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط دندان های از دست رفته استفاده می شود و دائمی هستند. ممکن است یک متخصص ترمیمی و زیبایی از بریج برای اصلاح دندان ترک خورده یا شکسته شده یا جایگزینی دندان از دست رفته استفاده کند. این نوع از درمان ترمیمی و زیبایی باعث بالا رفتن اعتماد به نفس بیمار و بهتر جویدن غذا و جلوگیری از بروز مشکلات بعدی می شود.

باندینگ دندان برای دندان های ترک خورده و لب پریده

وقتی دندان دچار ترک خوردگی و لب پریدگی می شود خیلی مهم است که در اسرع وقت به دندانپزشک مراجعه کنید. باندینگ دندان یک راه حل سریع و آسان برای درمان یک دندان ترک خورده است. زمان کمتر و هزینه کمتری نسبت به تاج دندان دارد و روشی موثر برای بستن فاصله یا تغییر شکل دندان آسیب دیده است. یکی دیگر از روش های ترمیمی برای پوشش ترک خوردگی دندان روکش های دندان است.

پرکردن دندان برای حفره ها و پوسیدگی های زیاد

اگر حفره و پوسیدگی دندان برای مدت طولانی درمان نشود می تواند بزرگتر شود و خود به خود از بین نمی رود. با مواد پرکننده که مستقیماً در داخل دندان قرار می گیرند ظاهر و عملکرد آن را بازیابی می کنند. پوسیدگی می تواند ساختار دندان را از بین ببرد. امروزه دندانپزشکی زیبایی مدرن می تواند پرکننده های ترمیمی را ارائه دهد که زیبایی بیشتری دارند و با رنگ و شکل طبیعی دندان آسیب دیده مطابقت خواهند داشت.

اگر دچار هرکدام از این مشکلات رایج ترمیمی و زیبایی دندان شده اید می توانید با تماس با مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری جهت مشاوره و درمان مناسب وقت مراجعه بگیرید.

 

هزینه کامپوزیت هر واحد ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه لمینت هر واحد از ۴/۰۰۰/۰۰۰
هزینه بلیچینگ هر فک ۲/۵۰۰/۰۰۰
هزینه بیلداپ (ترمیم دندان عصب کشی شده ) ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰
هزینه ترمیم دندان پوسیده ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post