جنسی که برای روکش دندان خود انتخاب میکنید باید بر اساس عواملی مانند اولویت های شما و نقش دندان باشد. در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای جنس روکش دندان خود داشته باشید.

روکش تمام سرامیک در رشت | دکتر مانوشا امیری

اغلب ترجیح داده میشود که روکش تمام سرامیک برای دندان های جلویی انتخاب شوند. (دندان های پیشین و نیش) این مساله به دلیل جذابیت زیاد روکش های تمام سرامیک است. این دندان ها همچنین ممکن است به دلیل عملکردشان نسبت به دندان های آسیایی کمتر پوسیده شوند. همانطور که گفته شد، اگر شما مرتبا درگیر ورزش یا فعالیت های دیگری هستید که احتمال ضربه خوردن به صورت شما وجود دارد، احتمال شکستن روکش های تمام سرامیکی بیشتر از سایر گزینه های بادوام است.

عمر روکش تمام سرامیک چقدر است؟

جنس روکش دندان
اگر شما نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشید ولی نمی خواهید لبخند فلزی داشته باشید روکش های PFM ممکن است اولین انتخاب شما باشند. این روکش های دندان گزینه های محبوبی هستند زیرا به مردم اجازه می دهند در طول عمر روکش، در کنار ظاهری زیبا، احساس امنیت داشته باشند.
روکش های فلزی گزینه دیگری است که هنوز در این مقاله مورد بحث قرار نگرفته است.

مشکلات روکش دندان چیست؟ | عمر روکش دندان چقدر است؟

اگر شما به روکش برای دندان آسیایی نیاز دارید، معمولا فلز بهترین گزینه است. روکش های فلزی معمولا از طلا ساخته میشوند و از دوام بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل برای مقاومت در برابر عمل جویدن دندان های پشتی شما بسیار عالی هستند و هیچ کس به جز شما و دندانپزشک آنها را نخواهد دید. طلا نیز همچنین به ندرت واکنش نشان میدهد بنابراین ایجاد آلرژی برای بیماران بعید است.

روکش دندان چیست؟ نگاهی به انواع روکش دندان


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان در رشت و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post