امروزه روکش های پرسلن خیلی  بیشتر از روکش های دیگر رایج شده اند. و همه می خواهند که با استفاده از این روکش های پرسلن دندان های درخشان و بدون نقص و در نهایت لبخند زیبا و دلخواه خود را داشته باشند. اما واقعیت این است که روکش های تمام سرامیک فقط به این منظور استفاده نمی شوند و برای انجام آنها باید درست تصمیم گیری شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید روکش دندان پرسلن در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید.

در عین حال که  روکش های پرسلن می توانند یک لبخند زیبا و رویایی را برای هر فردی ارائه دهد ممکن است خطرات و عوارض دیگری هم داشته باشد. برای مشاوره در زمینه ی انجام روکش دندان می توانید با مرکز تخصصی ترمیم و زیبایی دکتر مانوشا امیری تماس بگیرید تا بتوانید با خیال آسوده برای روکش دندان خود تصمیم بگیرید.

متخصص دندانپزشکی زیبایی در رشت

فواید روکش پرسلن چیست؟

قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن روکش های پرسلن، ابتدا باید فواید اصلی روکش دندان را بشناسید.

روکش های پرسلین می توانند:

تغییر رنگ دندان را بهبود ببخشید

  • بر خلاف باور عمومی که وجود دارد، دندان های زرد لزوماً ناسالم نیستند و طبیعی است که دندان ها با گذشت زمان تغییر رنگ دهند و کمی زرد به نظر برسند. با این حال بسیاری از افراد هستند که از رنگ دندان های خود خجالت زده می شوند یا ناراضی هستند.
  • اگر مراجعات منظم پاکسازی توسط دندانپزشک و روش های سفید کنندگی دندان ها برای از بین بردن لکه و زردی دندان کمکی نکرد، ممکن است روکش های پرسلن برای رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان مناسب باشند.
  • روکش های پرسلن باعث سفیدتر و درخشان تر شدن دندان بیماران می شود که می تواند به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک کند و تمایل بیشتری به لبخند زدن داشته باشند.

مشکلات روکش دندان چیست؟ | عمر روکش دندان چقدر است؟

محافظت از دندان های آسیب دیده

  • ناراضی بودن از دندان می تواند زندگی را دشوار کند. افرادی که از ظاهر دندان های خود راضی نیستند کمتر می خندند و از زندگی خود لذت نمی برند.
  • پس ازدرمان دندانهای خراب، ممکن است هنوز از نظر زیبایی از آنها ناراضی باشید.
  • برای محافظت از دندان ها و بازگرداندن ظاهری جذاب و زیبا می توان روکش های پرسلن را روی دندانها قرار داد.

کدام جنس روکش دندان برای شما مناسب است؟

اصلاح کجی و شکستگی دندان ها

حتی اگر بریس ارتودنسی داشته باشید، دندان های شما هنوز می توانند کمی جابجا شوند. روکش های پرسلن می توانند ظاهر دندان های شکسته و کج شده را که ناشی از جابجایی طبیعی دندان یا نتیجه ی از دست دادن دندان دیگر است، بهبود ببخشند.

فواید روکش دندان
روکش دندان در رشت

نکات منفی روکش پرسلن

انجام روکش پرسلن دندان به طور کلی بی خطر است ولی این روکش ها دائمی هستند بنابراین در تصمیم گیری باید به مناسب بودن آن دقت لازم را داشته باشید چون بعد از اتمام کار نمی توانید روکش را بردارید و به لبخند  طبیعی خود برگردید. در بعضی موارد با افزایش سن لازم می شود که روکش ها را دوباره انجام دهید. با مراقبت های صحیح، روکش های پرسلن می توانند تا ۱۵ سال بعد ماندگاری داشته باشند.

۷ نکته برای داشتن لبخند زیبا


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان در رشت و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

لینک های مفید:

کامپوزیت ونیر در رشت

متخصص دندانپزشک زیبایی در رشت

لمینت در رشت

بلیچینگ در رشت

Rate this post