دندانپزشکی ترمیمی زیبایی چیست: بیشتر اقدامات دندانپزشکی دارای نتایج زیبایی هستند و معمولا شامل ترکیبی از درمان های مختلف برای بهبود ظاهر کلی و سلامت دندان ها هستند. دندانپزشکی زیبایی می تواند یک اقدام ساده مثل سفید کردن دندان و ترمیم رنگ دندان باشد یا موارد گسترده تر مثل تغییر شکل و ظاهر دندان ها باشد که اقداماتی مثل روکش دندان انجام می شود. همچنین برای جایگزینی دندان های از دست رفته از ایمپلنت یا بریج استفاده می شود. درمان های زیبایی دندان معمولا از قالب گیری و عکس های سه بعدی برای طراحی ظاهر و شکل و فرم مناسب دندان و لبخند استفاده می کنند که می توانند به بیمار این امکان را بدهند نتیجه ی نهایی درمان را قبل از شروع درمان مشاهده کنند و با اطمینان بیشتری در انجام زیبایی مناسب خود تصمیم بگیرد.

بهترین دندانپزشک زیبایی

سفید کردن دندان

یکی از راه های از بین بردن تیرگی و لکه دار شدن دندان سفید کردن دندان می باشد که یک روش زیبایی مطمئن و بدون درد برای زیباتر شدن لبخند شما است. البته این روش رنگ ترمیم های انجام شده را تغییر نمی دهد و متخصص زیبایی می تواند قبل از انجام این روش مناسب بودن یا نبودن آن را برای شما تشخیص دهد. انجام روش بلیچینگ به عنوان یکی از انواع سفید کننده های دندان می تواند کمترین عوارض جانبی را داشته باشد و راهی ساده و مطمئن برای روشن و زیباتر شدن دندان های شما با یک نتیجه ی طولانی مدت است.

همه چیز درمورد روکش های سرامیکی

ترمیم

اگر دندانی نیاز به ترمیم داشته باشد انواع مختلفی از مواد و روشها برای انجام این کار وجود دارد که استفاده از هرکدام بستگی به شرایط خاص موجود در دندان دارد. در مرکز تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری با استفاده از مهارت بالای متخصص زیبایی و تجهیزات پیشرفته مناسب ترین روش ترمیمی و زیبایی برای دندان های شما در نظر گرفته می شود.

تاج ها و بریج ها

زمانی که دندان قسمت بیشتری از ساختار خود را از دست داده باشد نیاز به حمایت بیشتر دارد در این موارد معمولا از تاج دندان استفاده می شود. مواد تشکیل دهنده ی تاج ها مختلف هستند و با توجه به وضعیت دندان و شرایط بیمار انتخاب می شوند. یکی از تاج هایی که در بیشتر موارد مورد استفاده قرار می گیرند تاج های سرامیکی هستند که تاثیر زیادی در بهبود زیبایی دندان دارند. در مواردی که دندان نیاز به استحکام بیشتری دارد، ممکن است از زیر سازهای فلزی با کیفیت بالا برای تقویت سرامیک استفاده شود. در شرایطی که محکم بودن مهم تر از زیبایی است، می توان از روکش های طلا استفاده کرد.

معرفی انواع روشهای زیبایی دندان

بریج یکی دیگر از روش های جایگزین برای دندان از دست رفته است که از دندانهای اطراف جهت پشتیبانی استفاده می کند. معمولا این نوع از ترمیم ها می توانند گسترده باشند و برای داشتن نتیجه ی دلخواه و ماندگار توسط یک متخصص ترمیمی و زیبایی با تجربه انجام می شود. بیمار می تواند قبل از انجام ترمیم با متخصص ترمیمی و زیبایی خود در مورد نوع ترمیم مناسب مشورت کند.

پر کننده های سفید

پرکردگی های رنگ دندان در مقایسه با پرکننده های سنتی آمالگام (نقره) ظاهر خیلی بهتری دارند و برای ساختار اولیه ی دندان تاثیر مخرب کمتری دارند. از مواد پر کننده ی رنگ دندان نیز می توان برای اصلاح شکل دندان ها بدون نیاز به برداشتن ساختار دندان مثل روکش دندان استفاده کرد. در موردی که آسیب وارده به دندان گسترده تر است، انجام روکش سرامیکی می تواند مناسب تر باشد. دندانپزشکی زیبایی علاوه بر این که یک علم است به طور چشمگیری آمیخته با هنر میباشد. بنابر این دندانپزشک متخصص علاوه بر داشتن علم باید فردی هنرمند باشد تا بتواند بهترین لبخند را تقدیم بیمار کند.

 

هزینه کامپوزیت هر واحد ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه لمینت هر واحد از ۴/۰۰۰/۰۰۰
هزینه بلیچینگ هر فک ۲/۵۰۰/۰۰۰
هزینه بیلداپ (ترمیم دندان عصب کشی شده ) ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰
هزینه ترمیم دندان پوسیده ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندانو محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post