عوامل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد مشکل در لبخند افراد می شود مثل اینکه دهان و دندان به مرور زمان سلامت خود را از دست بدهند، لکه دار شدن دندان ها به دلیل مصرف نوشیدنی های رنگ دار، وجود بیماری های پریودنتال (لثه) و یا فشرده بودن دندان ها در هم که باعث می شود دندان ها هم تراز نباشند. وجود اختلالات در لبخند ممکن است بر زندگی اجتماعی افراد تأثیر منفی بگذارد، و باعث عدم اعتماد به نفس و ناراحتی افراد شود. در چنین وضعیتی، متخصص ترمیمی و زیبایی دندان با دانش و مهارت های ویژه ای که به صورت آکادمیک آموزش دیده و استفاده از فناوری های روز دنیا می تواند لبخند مناسب و زیبای هر فردی را به صورت شخصی طراحی کند. به این کار طراحی لبخند می گویند.

اصلاح طرح لبخند

طراحی لبخند شخصی چیست؟

این روش یکی از روش های زیبایی دندانپزشکی است که در هر شخصی فرم صورت فرد، تناسب اندام های صورت، ساختار لب، طول دندان، ساختار لثه، رنگ پوست و انتظارات خود فرد در نظر گرفته می شود. در طراحی لبخند، ویژگی های فیزیکی افراد مورد توجه قرار می گیرد تا بتوانند همان لبخند طبیعی که مد نظرشان است را ارائه دهند.

در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری برای افرادی که از لبخند خود احساس رضایت نمی کنند و به راحتی شادی و خوشحالی خود را نمی توانند ابراز کنند چون احساس خوبی به لبخند خود ندارند، لبخند مخصوص و دلخواه فرد طراحی می شود.

موارد موثر در طراحی لبخند فرد چیست؟

مشکلات زیبایی که باعث می شود بیماران لبخند خود را پنهان کنند یا از لبخند خود در ارتباطات اجتماعی خود احساس خوبی نداشته باشند در هنگام طراحی لبخند مورد توجه قرار می گیرند. روش هایی که در طراحی لبخند نیاز به بررسی و انجام آنها است می تواند درمان دندان های پوسیده و درمان بیماری های پریودنتال، اختلالات زیبایی لثه، سفید کردن دندان، کاشت دندان، پروتز، روکش دندان و درمان های ارتودنسی باشد.

طراحی لبخند
طراحی لبخند | دکتر مانوشا امیری

روند انجام اصلاح طرح لبخند

به طور کلی طراحی لبخند در جهت رسیدن به اهداف زیبایی انجام می شود ، اما ممکن است متناسب با نیازهای بیمار نیز کاربرد درمانی هم داشته باشد. قبل از انجام روش های طراحی لبخند و شناسایی و درمان آنها، انتظارات بیمار از نتیجه ی کار  باید به صورت خیلی واضح و روشن درک و شناخته شود. در راستای انجام طراحی لبخند و در خواست بیمار، مشکلاتی که به زیبایی لبخند آسیب رسانده اند شناسایی می شوند و راه کارهای لازم برای از بین بردن این مشکلات اعمال می شود. انجام روش های طراحی لبخند، که از فردی به فرد دیگر متفاوت است بین دو تا پانزده روز طول می کشد و بعد از تکمیل کار به بیماران این امکان را می دهد تا لبخندی شادتر و مطمئن تری داشته باشند.

مرکز تخصصی دکتر مانوشا امیری، با انجام خدمات طراحی لبخند شخصی ، همه ی انتظارات افراد را در زمینه ی دندانپزشکی زیبایی برآورده می کند. در این مرکز نظرات بیماران در نظر گرفته می شود و تمام اقدامات لازم را برای بهبود سلامت دهان و دندان آنها انجام می شود. اگر دنبال رسیدن به لبخند دلخواه و مطمئن هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت ها در تابستان ۱۴۰۰

هزینه کامپوزیت هر واحد ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه لمینیت هر واحد از ۴/۰۰۰/۰۰۰ شروع میشه
هزینه بلیچینگ هر فک ۱/۵۰۰/۰۰۰ تا ۲/۰۰۰/۰۰۰
هزینه بیلداپ (ترمیم دندان عصب کشی شده ) ۱/۵۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰
هزینه ترمیم دندان پوسیده ۱/۲۰۰/۰۰۰ الی ۱/۵۰۰/۰۰۰


در مرکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دندان دکتر مانوشا امیری انواع درمانهای زیبایی دندان شامل لمینت کامپوزیتی، لمینت سرامیکی، بستن فواصل بین دندانی، اصلاح طرح لبخند، بلیچینگ دندان و کلیه درمان های رایج ترمیمی شامل پرکردن دندان با مواد همرنگ و آمالگام توسط دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان و محیطی آرام و زیبا و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و استفاده از برندهای روز دنیا انجام می پذیرد شما عزیزان میتوانید جهت وقت ملاقات با شماره ی ۳۲۱۳۲۶۴۴-۰۱۳ تماس و یا جهت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید.

Rate this post