آیا از لبخند خود در یک عکس دسته جمعی ، اولین قرار ملاقات یا در مصاحبه ی کاری خود راضی هستید؟ آیا وقتی از شما می خواهند لبخند بزنید با لب های بسته لبخند می زنید؟ خیلی ها معتقدند که لبخند زیباترین چیزی است که می توانید در صورت خود داشته باشید. معمولا اولین موردی که مردم در برخورد با شما توجه می کنند لبخندتان است بنابراین منطقی است که بخواهید از لبخند خود احساس خوبی داشته باشید. در ادامه با مطلب استفاده از روکش دندان برای رفع مشکلات دندان همراه ما باشید.

 
 

مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری خدمات دندانپزشکی زیبایی را از جمله روکش کامپوزیت دندان در رشت و روکش لمینت دندان در رشت را با هدف کمک به افراد در به دست آوردن اعتماد به نفس خود به علت عدم وجود لبخند زیبا انجام می دهد. معمولا برای بسیاری از افراد استفاده از روکش دندان به افزایش اعتماد به نفس آنها کمک می کند. اگر رنگ دندان، آسیب، ترک یا فاصله بین دندانها مشکل لبخند شما باشد، روکش دندان می تواند راه حل مناسبی ارائه دهد.

استفاده از روکش دندان برای رفع مشکلات دندانی

  • رنگ دار شدن یا تغییر رنگ دندان ها
  • دندانهای نامرتب ، ناهموار یا نامنظم
  • دندانهای فرسوده
  • دندان های فاصله دار

دکتر مانوشا امیری متخصص زیبایی دندانپزشکی با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی ترمیم و زیبایی دندان برای برطرف کردن مشکلات بسیاری از بیماران خود از روکش دندان استفاده کرده است و با آموزش های پیشرفته ی خود در زمینه ی روکش دندان و روش های زیبایی دندان به عنوان یکی از متخصصین زیبایی در مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی در رشت می باشد.

در چند سال اخیر موارد بسیار زیادی برای روکش دندان به عنوان بخشی از کارهای بهبود زیبایی دندان وجود داشته است و دلیل افزایش تقاضا انتشار تصاویر لبخندهای بی نقص است که در رسانه های اجتماعی مشاهده می شود.

انواع روکش دندان

روکش ها ورقه های نازکی هستند که از پرسلن یا رزین ساخته شده اند و روی سطح جلویی دندان شما قرار می گیرند. روکش ها برای اصلاح طرح لبخند شما انواع مختلفی دارند. دو نوع روکش دندان وجود دارد: روکش پرسلن و روکش کامپوزیت.

روکش های پرسلن لایه های پرسلن نازک هستند که به صورت سفارشی برای درمان بیمار ساخته می شوند و مستقیماً در سطح جلویی دندان ها چسبیده می شوند تا یک لبخند زیبا و طبیعی ایجاد کنند.

روکش های کامپوزیت از یک ماده به نام رزین کامپوزیت تشکیل شده اند که برای ایجاد لبخند دلخواه جدید به دندان متصل می شود و سپس شکل و صیقل می دهند.

لمینت دندان در رشت

معمولا متخصص زیبایی دندان شما می تواند بعد از گفتن مزایای هرکدام از آنها روکش مناسب و دلخواه شما را ارائه دهد اما اکثر متخصصان زیبایی به دلایل زیر معتقدند که روکش پرسلن برای شما بهتر است:

طبیعی بودن روکش پرسلن

روکش های پرسلن معمولاً مطابق با برداشتی است که متخصص زیبایی از دندان های شما می گیرد و این کار تضمین کننده ی این است که خطوط و رنگ پوسته ی پرسلن مشابه دندان طبیعی به نظر برسد و تشخیص آن از دندان های طبیعی بسیار دشوار است. همچنین این روکش ها نفوذپذیر نیستند و دچار لکه و تغییر رنگ نمی شوند.

مواردی که با استفاده از روکش پرسلن برطرف می شود

با استفاده از روکش های پرسلن می توانیم فاصله ی بین دندان ها را ببندیم. روشی مناسب برای پوشش دندان های فرسوده و نامرتب و لکه دار هستند.

ماندگاری بالای روکش های پرسلن

روکش پرسلن، دندانی بدون لکه با ماندگاری بالا را ارائه می دهد. روکش های پرسلن در صورت نگهداری خوب می توانند ده تا پانزده سال دوام بیاورند ، در حالی که عمر متوسط ​​کامپوزیت ها بین پنج تا هفت سال است. همچنین روکش های پرسلن می توانند در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ مقاومت کنند. با این حال، شما باید از خوردن بیش از حد قهوه و جویدن غذاهای خیلی سفت اجتناب کنید زیرا می توانند به روکش ها آسیب برسانند.

نگهداری آسان روکش های پرسلن

نگه داری و رسیدگی به روکش های پرسلن بسیار آسان است. شما می توانید از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن روزانه مطابق نیازهای معمولی دندان ها استفاده کنید.

حالت تهاجمی پایین روکش های پرسلن

روکش پرسلن در مقایسه با سایر روش های ترمیم دندان از جمله تاج های دندانی ، حالت تهاجمی کمتری دارند. بخش بسیار کوچکی از سطح جلویی دندان توسط متخصص زیبایی تراشیده می شود تا فضای مناسبی برای روکش ها ایجاد شود. یکی دیگر از مزایای انتخاب روکش های پرسلن به جای روکش های کامپوزیت این است که بافت لثه روکش پرسلن را راحت تر می پذیرد.

کلام آخر

اگر می خواهید دندان های یکدست و لبخند روشن و رضایت بخشی داشته باشید می توانید با مراجعه به مرکز تخصصی ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری مراجعه کرده و از بهترین روش زیبایی دندان های خود بهره مند شوید.

دکتر مانوشا امیری متخصص ترمیمی و زیبایی دندان در مرکز دندانپزشکی تخصصی ترمیمی و زیبایی در رشت با رعایت تمام فاکتورهای لازم در انجام روکش کامپوزیت دندان و سایر روکش های دندانی از جمله لمینت دندان یا روکش تمام سرامیک دندان لبخندی زیبا و طبیعی را به مراجعین خود ارائه می دهد.

روکش کامپوزیت دندان در رشت با استفاده از تکنیک لیرینگ در مرکز ترمیمی و زیبایی دکتر مانوشا امیری به علت نتایج عالی و رضایت بخش یکی از پرطرفدار ترین روشهای درمانی مورد درخواست میباشد.

شما عزیزان میتوانید نتایج کار مراجعین قبلی این مرکز را از بخش گالری مشاهده نمایید.

 

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)